Faq | Baza wiedzy | Rejestracja | Logowanie | Sobota, 21-03-2015, 03:54
Start / Warunki użytkowania
Warunki użytkowania
Korzystanie z forum dyskusyjnego oznacza akceptację poniższych zasad:
Informacje wstępne:

1. Administratorzy i Moderatorzy Forum nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych na Forum.

2. Zawartość każdej wiadomości na Forum wyraża poglądy i opinie jej twórcy. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Administratorów i Moderatorów serwisu oraz osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości.

3. Forum jest moderowane, więc Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, a nawet do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.

4. Użytkownik forum automatycznie zrzeka się wszystkich praw intelektualnych i majątkowych do treści napisanej przez niego wiadomości na rzecz Właściciela serwisu.

5. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia z listy użytkowników bez ostrzeżenia oraz blokowania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.

6. W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy Forum.

7. Administratorzy serwisu mogą czasowo zawiesić działalność Forum bez podania przyczyn.

8. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na Forum.

9. Administratorzy serwisu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum.

Postanowienia ogólne dotyczące korzystania z forum :

10. Z Forum dyskusyjnego należy korzystać odpowiedzialnie i uczciwie.
Wiadomości publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
- zawierać treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem
- zawierać treści wzywających do popełnienia przestępstw, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagującej przemoc
- zawierać treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe osób trzecich.

11. Publikacja wiadomości promujących treści reklamowe jest dopuszczalna jedynie w dziale Reklama i Ogłoszenia. Wszelkie treści komercyjne: linki, e-maile , adresy, numery telefonów, etc. umieszczane w pozostałych działach lub w wiadomościach prywatnych będą usuwane a ich autorzy mogą zostać usunięci z listy forumowiczów. To samo tyczy się reklamowania działalności konkurencyjnej w stosunku do naszego forum. O adekwatności treści wiadomości decydują Administratorzy i Moderatorzy Forum.

12. Bezwzględnie ZAKAZANE jest nagabywanie, spamowanie i wszelkie inne nachalne formy wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników forum, którzy nie wyrazili na to zgody. Szczególnie zakazane jest wysyłanie ofert handlowych i innych informacji marketingowych osobom, które jednoznacznie nie wyraziły na to swojej zgody.

13. Zabrania się umieszczania w wysyłanych wiadomościach, także prywatnych, sformułowań jednoznacznie lub aluzyjnie odsyłających do konkretnego użytkownika po poradę typu komercyjnego, np. "Proszę o kontakt na priva", "Mam najlepsze oferty" itp. Użycie tego typu zwrotów będzie jednoznaczne z usunięciem części lub całości wiadomości je zawierającej. Zakaz umieszczania danych kontaktowych w treści wiadomości (www, email, nr telefonu itp).
Każdy użytkownik forum chcący udostępnić swoje dane innym użytkownikom, ma to prawo zrobić jedynie w swoim profilu !

14. Każdy użytkownik wraz z rejestracją na forum przyjmuje do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszelkie wiadomości i dyskusje na tematy nie dotyczące forum, spam, wiadomości nie będące merytorycznie wartościowe dla forum będą usuwane. Dla potrzeb luźnej dyskusji istnieje dział „Dyskusje Ogólne”, jednak upraszamy o korzystanie z niego rozważnie. O wartości merytorycznej wysyłanych przez Użytkowników wiadomości i ich kwalifikacji decydują Administratorzy i Moderatorzy Forum.

15. Zakazane jest pisanie wiadomości wyłącznie dużymi literami oraz nieuzasadnione formatowanie. Upraszamy o pisanie w miarę możliwości językiem poprawnym i zrozumiałym, zachęcając jednocześnie do używania wszystkich znaków języka polskiego.
Wiadomości powinny być umieszczane w odpowiednich dla nich działach.
Wiadomości nie mogą być powtarzane w kilku działach naraz.
16. Jako zarejestrowany użytkownik wyrażasz zgodę, że wszelkie informacje, których udzielisz, mogą być przechowywane w bazie danych. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu, jedynie jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na Forum.


17. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, na wypadek zagubienia hasła).Kto przegląda forum
Na forum jest: 3 użytkowników | 0 zarejestrowanych | 3 gości (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 3 minut)
Najwięcej użytkowników online (778) było 02-08-2011
Statystyki
Liczba wątków: 5850 | Liczba komentarzy: 21608 | Liczba użytkowników: 3315 | Najnowszy użytkownik: Monika_W
Logowanie
Nazwa użytkownika: Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Szukaj na forum