Faq | Baza wiedzy | Rejestracja | Logowanie | Sobota, 09-05-2015, 04:33
Start / Rejestracja
Rejestracja
Regulamin Forum-kredytowe.net
 1. Administratorzy i Moderatorzy Forum nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych na Forum.
 2. Zawartość każdej wiadomości na Forum wyraża poglądy i opinie jej twórcy. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Administratorów i Moderatorów serwisu oraz osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości.
 3. Forum jest moderowane, więc Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, a nawet do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem.
 4. Użytkownik forum automatycznie zrzeka się wszystkich praw intelektualnych i majątkowych do treści napisanej przez niego wiadomości na rzecz Właściciela serwisu.
 5. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia z listy użytkowników bez ostrzeżenia oraz blokowania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.
 6. W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy Forum.
 7. Administratorzy serwisu mogą czasowo zawiesić działalność Forum bez podania przyczyn.
 8. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na Forum.
 9. Administratorzy serwisu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum.
 10. Z Forum dyskusyjnego należy korzystać odpowiedzialnie i uczciwie.
 11. Wiadomości publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
  - zawierać treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem
Kto przegląda forum
Na forum jest: 3 użytkowników | 0 zarejestrowanych | 3 gości (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 3 minut)
Najwięcej użytkowników online (778) było 02-08-2011
Statystyki
Liczba wątków: 5855 | Liczba komentarzy: 21617 | Liczba użytkowników: 3324 | Najnowszy użytkownik: pionierr
Logowanie
Nazwa użytkownika: Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Szukaj na forum